• DOLAR
  $3.982,7000
 • EURO
  $1,0061
 • ALTIN
  $58.542,4900
 • BIST
  $180,7000
CHP Milletvekili Kaplan muhtarlarla bir arada

CHP Milletvekili Kaplan muhtarlarla bir arada

GÜNEY24- CHP Gaziantep Milletvekili Kaplan, muhtarla bir araya gelerek kentin sorunlarına dikkat çekti.

CHP Gaziantep Milletvekili İrfan Kaplan, Gaziantep Şahinbey ve Şehitkamil ilçelerindeki Muhtarlıkları gezerek, Muhtarlardan ilçelerin ve ilin sorunlarını dinledi. CHP Gaziantep Milletvekili İrfan Kaplan, Gaziantep Şahinbey ve Şehitkamil ilçelerindeki Muhtarlıkları gezerek, Muhtarlardan ilçelerin ve ilin sorunlarını dinledi.

Kaplan, “Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerimizde 30’a yakın Muhtarımızla görüştüm. Parti ayırt etmeden, dеmоkrаsi zincirinin ilk halkasını oluşturan Muhtarlarımızı ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinledim. Her gittiğim yerde manzara aynı. Ekonomik kriz ve pandemiyle birlikte Muhtarlıklar icra, boşanma, maske cezası, trafik cezası ve mahkeme tebligatlarıyla dolmuş taşıyor. AKP İktidarının ne kadar halktan kopuk ve uzak olduğunu anlamak için muhtarlıklarda biriken tebligatları görmek yeterli. İşsizlik, yoksulluk, geçim sıkıntısı her mahallede, her sokakta çok net bir şekilde görülüyor. Pandemiyle birlikte derinleşen ekonomik krizden dolayı milyonlarca vatandaşımız icralık. UYAP verilerine göre, 5 Şubat itibariyle ülkemizde icra ve iflas dairelerindeki dosya sayısı 22 milyon 161 bine çıktı. Bıçak kemiğe dayandı artık. Vatandaşlarımız da, esnafımız da, köylümüz de, çiftçimiz de, işçimiz de isyan ediyor artık. AKP İktidarının ülkemizi getirdiği bu karanlık tablo, Cumhuriyet Halk Partimiz İktidarında değişecek. Parti ayrımı gözetmeden, Gaziantep’te tüm Muhtarlarımızı ziyaret ederek, Muhtarlarımızı dinlemeye ve sorunlarını çözme noktasında TBMM’de sesleri olmaya devam edeceğim.” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Kaplan’dan muhtarlara teşekkür

Milletvekili açıklamasının devamında, Muhtarların sorunlarının çözümleri noktasında TBMM çatısı altında sesleri olacağını belirterek “Fikirleri, çözüm önerileri ve içtenliklerinden dolayı Şahintepe, Akyol, Akkent, Kurbanbaba, Dumlupınar, Karataş, Beydili, Kolejtepe, Cemal Gürsel, Binevler, Ertuğrulgazi, 23 Nisan, Bülbülzade, Tişlaki, Öğretmenevleri, Boyacı, Bekirbey, Eyüpsultan, Emek, Eyüboğlu, Bey, Pancarlı, Hürriyet, Kayaönü, İncilipınar ve Şenyurt Mahalle Muhtarlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
19 Yıllık Ak Partili İş İnsanı DEVA’ya Neden Geçtiğini Açıkladı – Halk Medyası: […] www.guney24.com‘da yer alan habere göre, […]
2020-10-15 10:13:50
Toğrul, baraj tehdidi altındaki Yesemek Açık Hava Müzesi’ni meclis gündemine taşıdı – Alternatif Portal: […] Kaynak: Güney24 […]
2020-08-31 10:30:45
Aysel Özpınar’ın ‘Ahi Ruh’ isimli yeni kitabı çıktı – Alternatif Portal: […] Kaynak: Güney24 – Orhan Erkılıç […]
2020-07-08 12:11:05