• DOLAR
  $1.267,5200
 • EURO
  $0,2875
 • ALTIN
  $34.631,0000
 • BIST
  $143,4700
Kurtlar Vadisi ekranlara dönecek mi?

Kurtlar Vadisi ekranlara dönecek mi?

Geçen günlerde Kurtlar Vadisi Kaos adıyla Show TV’de yeniden ekranlara döneceği öne sürülen Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

GÜNEY24.COM – Gazeteci Birsen Altuntaş, konuyu kanal yönetimiyle görüştüğünü belirterek, “Show TV yönetimi Kurtlar Vadisi dizisi için hiçbir görüşme yapmadıklarını, yakın zamanda yayına girecek tek dizilerinin Kırmızı Kamyon olduğunu açıkladı” dedi.

2021 yılının şubat ayında Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin yayına başlaması ile ilgili olarak Pana Film’den de resmi bir açıklama gelmedi.

Bir dönemin en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kurtlar Vadisi’nin Show TV’de yeniden iddia edilmişti. Necati Şaşmaz’ın konuyla ilgili Anadolu Ajansı’na verdiği bir röportaj da bu iddiaya dayanak olarak gösterildi. Bu iddialar doğrultusunda da Kurtlar Vadisi hayranları da heyecanlanmıştı. Ancak gerçek ortaya çıktı. Necati Şaşmazın röportajının 2017 yılına ait olduğu ortaya çıktı.

Sosyal medyanın gündemine gelen ve bir süredir konuşulan konuyla ilgili detaylar da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Dizinin Show TV’de yayınlanacağı şeklindeki söylentiye ise bir yanıt geldi.

Gazeteci Birsen Altuntaş, Kurtlar Vadisi Kaos’un Show TV için çekileceği ile ilgili birtakım iddialar üzerine konuyu kanal yönetimine sorduğunu ifade eden bir mesaj yayınladı. Altuntaş paylaşımında, “Geçen hafta sonundan beri Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin Show TV’de şubat ayında ekrana döneceği iddiası sosyal medyanın gündeminde yer alıyor. Show TV yönetimi Kurtlar Vadisi dizisi için hiçbir görüşme yapmadıklarını, yakın zamanda yayına girecek tek dizilerinin Kırmızı Kamyon olduğunu açıkladı” ifadelerini kullandı.

2021 yılının şubat ayında Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin yayına başlaması ile ilgili olarak Pana Film’den de resmi bir açıklama gelmedi.

G24 / Kültür & Sanat

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
19 Yıllık Ak Partili İş İnsanı DEVA’ya Neden Geçtiğini Açıkladı – Halk Medyası: […] www.guney24.com‘da yer alan habere göre, […]
2020-10-15 10:13:50
Toğrul, baraj tehdidi altındaki Yesemek Açık Hava Müzesi’ni meclis gündemine taşıdı – Alternatif Portal: […] Kaynak: Güney24 […]
2020-08-31 10:30:45
Aysel Özpınar’ın ‘Ahi Ruh’ isimli yeni kitabı çıktı – Alternatif Portal: […] Kaynak: Güney24 – Orhan Erkılıç […]
2020-07-08 12:11:05