• DOLAR
  $1.983,19
 • EURO
  $0,3784
 • ALTIN
  $24.465,9
 • BIST
  $63,94
Özdağ’ın Gaziantep’le ilgili iddiası asılsız çıktı!

Özdağ’ın Gaziantep’le ilgili iddiası asılsız çıktı!

Geçtiğimiz gün Gaziantep’e gelen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, kentte Suriyelilere ait ve Türk vatandaşlarının girmesinin yasak olduğunu bir gazino bulunduğunu söyledi.

GÜNEY24 HABER- Özdağ’ın sosyal medya hesabı üzerinden de paylaştığı söz konusu gazinonun sahibinin Türk olduğu ve Türk vatandaşların girmesinin yasak olmadığı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde Gaziantep’e gelen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu. Söz konusu paylaşımda, Suriyelilere ait bir gazino olduğunu ve Türk vatandaşların bu gazinoya girişinin yasak olduğunu kaydetti.

Özdağ paylaşımında, ‘’Gaziantep’te Suriyelilere ait ve Türklerin girmesi yasak olan gazino, yarın Türklerin girmesi yasak olan mahalle ve ilçeler…
Aziz Türk Milleti, ‘’Davulla zurnayla yollayacağız’’ diyenler yalan söylüyor. Kimse bedava alışveriş yaptığı yerden gönüllü gitmez’’ ifadelerini kullandı.

GAZİNO SAHİBİ SURİYELİ DEĞİL TÜRK ÇIKTI!

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ’ın, Gaziantep’te Suriyelilere ait ve Türklerin girmesinin yasak olduğunu iddia ettiği gazinonun sahibinin Türk olduğu ortaya çıktı.

Özdağ iddialarının asılsız çıkmasının ardından paylaştığı videoları sosyal medya hesaplarından kaldırdı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
19 Yıllık Ak Partili İş İnsanı DEVA’ya Neden Geçtiğini Açıkladı – Halk Medyası: […] www.guney24.com‘da yer alan habere göre, […]
2020-10-15 10:13:50
Toğrul, baraj tehdidi altındaki Yesemek Açık Hava Müzesi’ni meclis gündemine taşıdı – Alternatif Portal: […] Kaynak: Güney24 […]
2020-08-31 10:30:45
Aysel Özpınar’ın ‘Ahi Ruh’ isimli yeni kitabı çıktı – Alternatif Portal: […] Kaynak: Güney24 – Orhan Erkılıç […]
2020-07-08 12:11:05