• DOLAR
  7,8138
 • EURO
  9,3540
 • ALTIN
  449,54
 • BIST
  10,4025
‘Tedbirler diğer bayramların sevinci içindir’

‘Tedbirler diğer bayramların sevinci içindir’

CHP Gaziantep İl kadın kolları başkanı, Şahinbey ve Şehitkâmil ilçe kadın kolları başkanları Ramazan Bayramını kutladı.

GÜNEY24 – CHP Gaziantep İl kadın kolları başkanı Cemile Cennet Şevran, Şahinbey ilçe kadın kolları başkanı Hidayet Ayber ve Şehitkâmil ilçe kadın kolları başkanları “Bayramların, umutları canlandıran, toplumsal barışı güçlendiren, birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma duygularını doruğa çıkartan Ramazan Bayramında bu değerler adına bayram ziyaretlerini yapmayalım” diyen CHP kadın kolları başkanları, “Başta Gaziantepli yurttaşların olmak üzere tüm ülkenin Ramazan bayramı mübarek olsun” dedi.

CHP Gaziantep kadın kolları başkanları, “Coronavirüs ile birlikte geçirdiğimiz bu mübarek Ramazan ayının bayramının ülkemize sağlık, huzur ve beraberlik getirmesini diliyoruz” ifadelerini kullanarak tüm dünya gibi ülkemizi de etkisi altında alan, pandemi ilan edilen Covid19 virüsü dolayısıyla Ramazan Bayramını alışık olmadığımız şekilde kutlamanın öncelikle Gaziantep ve daha sonra tüm ülke için daha sağlıklı olacağını belirtti.

“Önümüzdeki bayramların buruk geçmemesi içi ‘Evde kalın!’”

CHP’li başkanlar: “Tüm sevdiklerimiz ile bir araya gelip Ramazan bayramını bir arada geçirememek sizleri üzmesin. Coronavirüsten korunma kapsamında alınan bu tedbirler ülkenin sağlığı için önem arz ediyor. Alınan bu önlemleri ihmal ettiğimiz takdirde bir sonraki bayramlarımız buruk geçebilir. Bu bayram sevdiklerimizle teknolojinin imkânlarıyla buluşalım ki bir sonraki bayram hep bir araya gelebilelim.  Sevdiklerimizle nice bayramlarda bir araya gelebilmek için ‘Evde Kalın!’”

G24 /Gündem

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
bayram Kadın Kolları

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
19 Yıllık Ak Partili İş İnsanı DEVA’ya Neden Geçtiğini Açıkladı – Halk Medyası: […] www.guney24.com‘da yer alan habere göre, […]
2020-10-15 10:13:50
Toğrul, baraj tehdidi altındaki Yesemek Açık Hava Müzesi’ni meclis gündemine taşıdı – Alternatif Portal: […] Kaynak: Güney24 […]
2020-08-31 10:30:45
Aysel Özpınar’ın ‘Ahi Ruh’ isimli yeni kitabı çıktı – Alternatif Portal: […] Kaynak: Güney24 – Orhan Erkılıç […]
2020-07-08 12:11:05