Dış güçler, Türkiye’nin kaderiyle oynadı…

Yayınlama: 29.05.2023
A+
A-

GÜNEY24.COM / KÖŞE YAZILARI

Sevgili dostlar; Türkiye’de yaşayan 60 milyon seçmenin büyük bir bölümü sandığa gitti ve ülkeyi 5 yıl daha yönetme yetkisini vermek için oy kullandı. Yalnız Türkiye’nin yarısı Erdoğan, diğer yarısı da Kılıçdaroğlu diyerek tercihini yaptı.

Fakat dış güçler Erdoğan diyerek yılda maksimum 3 hafta turist olarak uğradıkları ve bir daha hiçbir sıkıntısını görmedikleri Türkiye hakkında karar verdi.
Evet maalesef sıkıntılar büyük, bunları herkesin bildiğine ve gördüğüne inanarak tek tek anlatmanın bir anlamı da yok. Her şey bitti mi sorunlar yarın sabah çözülecek mi? Herkesin alım gücü artacak mı? Ev ve araba almak hayali bitip bunları alabilecekler mi? elbette ki hayır.

İşte o Türkiye’nin kaderine etki eden oyları kullanan “Dış güçler”e diyorum, umarım burada yaşayan aileniz, akrabalarınız ve komşularınızdan helallik istersiniz. Hiç sanmıyorum çünkü siz tercihinizi dolar ve avronun yükselmesinden yana kullanarak buradaki yatırımlarınızı artırmaktan başka bir şey düşünmediniz. Bu insanların ahı size olacak bundan emin olun.
Sonuçların herkes için hayırlı olmasını diliyorum!

G24 Köşe Yazarı / Nail Kadırhan

autokocbantreklam
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.