GAÜN Mezunu Oğulcan Dinç Anısına Kamp Yapıldı

GAÜN Mezunu Oğulcan Dinç Anısına Kamp Yapıldı
Yayınlama: 23.10.2023
A+
A-

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Spor Bilimleri Fakültesi ile Şahinbey Belediyesi işbirliğinde düzenlenen, 6 Şubat Kahramanmaraş merkezli depremde hayatını kaybeden GAÜN mezunu merhum Oğulcan Dinç hatırasına yapılan kamp sona erdi.

GÜNEY24.COM- GAÜN Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Özdal konuyla ilgili şunları söyledi: “Şahinbey Belediyesinin desteğiyle düzenlediğimiz kampımızda, Adil Sani Konukoğlu Spor Lisesi öğrencileri ile bir arada deneyimlerini paylaşan öğrencilerimiz kıymetli anılar biriktirdi. Oğulcan’ın ailesini de ağırladık ve sohbet etme imkânı bulduk. Oğulcan örnek bir evlat, örnek bir kardeş, örnek bir sporcu, örnek bir öğrenci idi. Her öğrencimiz ve mezunumuzun yanımızdaki değeri gibi Oğulcan ve ailesi her daim sevgiyle hatırlanacak ve özlemle anılacak.”

Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özdal, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Burak Çilesiz ve tüm Şahinbey Belediyesine katkı ve destekleri için teşekkür etti.

Oğulcan Dinç’in ablası Gizem Dinç ise programı düzenleyen Spor Bilimleri Fakültesine ve Şahinbey Belediyesine teşekkür etti.

autokocbantreklam
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.